Bugun...


ŞAHIN ASLAN -YAZAR

facebook-paylas
SADECE 23 NİSAN, da " ÇOCUK"lardı ve BÜYÜDÜLER ;
Tarih: 22-04-2022 14:58:00 Güncelleme: 22-04-2022 14:58:00


 Evcilik oynamayı öğrenmişti, konuşmayı öğrettiği oyuncak bebeğiyle. Kırılgan ve en savunmasız anlarını yaşıyordu, cevabını bilmediğimiz beyin yakan sorular soruyordu. İzbe bir odanın baş köşesinde yalandan prensesi oluyordu anne ve baba, sının .Herkesin insafına bağlıydı yaşaması ,zorba, sapık ve katillere hizmet eden oligarşik bir dünya  düzeninde .! Mahremiyet alanını çizsede her,an cehaletin içinde ahkam kesen pedofili sapıklar tarafından suistimâle ve tecâvüze uğrayabilir, hatta öldürülebilirdi.

Büyüklerin ve baba gibi görünen sakallı,yaşlı adamların saygınlığı kalmamıştı artık. Vâkıfların, tarikatların, dinî eğitim veren kurs ve okulların ,dünya genelindeki dini mercilerinde, saygınlığının istismara açık hale gelmesiyle, çocukların tedavisi olmayan ağır travmalar, yaşamasına sebep olacaklardı .Soyun devam ettirilebilmesi için bir araçtı artık dünyanın kadınları ve  kızları. Yaşamak için çırpınan, şiddete, tecavüze, işkenceye uğrayıp, katledilen, ataerkil bir dünya düzeninin sermayesi, eşitlikten uzak ,kapitalizmin mülkü ,kısâcık hayatına sığdırdığı acılarla, güzel görünmeye çalışan bir kelebek..! Hoyratça şiddet dolu yaşamlar sürdüren failler, çocukların dokunulmazlık ve mantıksal bütünlüğünü bozup ,dogmatik kafa ve akıl süzgecinden yoksun sistemlerin arındırdığı pedofil sapıkların otoriteyi red ederek çocukların yaşamlarında büyük bir tehdit olacaklardır..Kin ve nefretle beslenip ataerkil düzeni kendi çıkarları için kullanan kutsal yalanlarla insanlık onurunu zedeleyen ,çocuklarla savaş halindeki dünya .Mevki, makam, servet peşinde koşup ,yalanlarla ahenk içinde dans ederek ,mitolojik inançlarla desteklenen cehalet zümresi ve  müritleri, çocukların  kalplerinde büyük yaralarla büyümelerine neden olacaktır.!  Efendiler , hanımefendiler. Şefaatcı  bütün insanların 9 yaşındaki bir kız çocuğunu evlenebilir düşüncesiyle " kadın " olarak görmesi ,nekrofiliden farksız değildir.

İnsanlığın Hal-i Pür Melal,i   lanet, ten başka bir şey değildir..!! Binlerce yıldır, kadın ve çocukların mağdur, istismar edildiği zindan hayatı yaşamaya zorlandıkları  bir dünyada bütün savaşların mağduru, pedofil sapıkların ,inanç ve törelerin ,ölü ve diri taşlayarak arındıkları çocuk kurbanları..! İnsan kaçakçılarının kurbanları, organ mafyasının kurbanları, pedofili sapıkların kurbanları, savaşların kurbanları. ABD, Meksika, İtalya,Venedik,Lahey, Çin, Almanya,Güney ve Orta Amerika, Lübnan, Somali,Brezilya, yeni Zelanda, Filipinler, Endonezya, Malezya, Tayvan, Kore, bütün Afrika ve bütün Ortadoğu ülkeleri, ve nerdeyse bütün dünya çocuk,larının işkenceyle katledildiği bir dünyada ,küçük bedenlerin cesetleri üzerinde gözlerine bakıp kadın olmaya zorlanan kız çocuklarının ve bütün çocukların bir bayramı olduğuna inandırmak mümkünmüdür.?Bu yazı 2931 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
YAZARLAR
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI